CODEXIS® ACADEMIA

  • Je národní a evropský právní informační systém CODEXIS® ve verzi určené studentům práv.
  • Studentům právnických fakult a studentům oborů z oblasti práva na ostatních fakultách vysokých škol usnadní orientaci v národní a evropské legislativě a bude vynikajícím pomocníkem po celou dobu studia.
  • Pomáhá rozvíjet znalosti práva v nejrozšířenějším informačním systému a vy pak budete lépe připraveni do praxe.
  • Pokud jste studentem práv, je pro vás CODEXIS® ACADEMIA zcela zdarma.

 

CODEXIS ACADEMIA v nové verzi - září 2016 (23.09.2016)

Vážení studenti,

rádi bychom vám informovali o novinkách v právním informačním systému CODEXIS® ACADEMIA.

Již nyní si můžete požádat o prodloužení licence na aktuální akademický rok 2016/2017, a to na našem studentském portálu (pod tímto odkazem). Pro přihlášení použijte Váš školní email a heslo, jaké jste používali dosud. Novou licenci naleznete v sekci Produkty a licence, zde zvolte možnost „Prodloužit“.

Připravena je pro Vás také nová verze systému s aktuálními daty k 1. 9. 2016, kterou si stáhnete pomocí aktualizační služby NET Servis, kterou spustíte přímo v softwaru CODEXIS® ACADEMIA v menu Nástroje/NET Servis.

 

Vyhlášení výsledků soutěže Ukaž svou kreativitu V (11.04.2016)

Velmi nás těší Váš zájem o soutěž "Ukaž svou kreativitu", do které přispělo několik talentovaných autorů svými příspěvky. Všem soutěžícím děkujeme a vítězům srdečně blahopřejeme!

Výherci soutěže o nejlepší článek s právní tematikou „Ukaž svou kreativitu V“

 

Vyhlašujeme další kolo úspěšné soutěže o nejlepší článek "Ukaž svou kreativitu V" (14.03.2016)

CODEXIS ACADEMIA, ve spolupráci s redakcí právního portálu Právní prostor.cz, vyhlašuje další kolo úspěšné soutěže o nejlepší článek s právní tematikou.

Lákají Tě témata z programu odborného kongresu Právní prostor 2016? Nech projevit svou kreativitu, pošli nám článek na některé z těchto témat a vyhraj vstup na prestižní odborný kongres Právní prostor 2016! Pravidla jsou jednoduchá a ve hře jsou hodnotné ceny, mimo jiné také odborná literatura od nakladatelství GRADA a ANAG!

Podrobná pravidla soutěže naleznete na podstránce SOUTĚŽ, informace o soutěži také mezi událostmi na Facebook profilu Codexis Academia a na Facebook profilu Právní prostor.cz.

 

Představujeme nový studentský portál CODEXIS ACADEMIA (21.09.2015)

Vážení studenti,
připravili jsme pro Vás nový studentský portál, díky kterému budete mít snadnější přístup jak k aktualizacím a licencím softwaru CODEXIS® ACADEMIA, tak ke správě svých osobních údajů.
Pro využívání výhod studentského portálu se přihlaste kliknutím na modré tlačítko „PŘIHLÁŠENÍ DO PORTÁLU CODEXIS® ACADEMIA“ v pravém horním rohu.
Jako přihlašovací jméno (políčko školní e-mail) zadejte e-mailovou adresu, heslo pro přístup do portálu je stejné jako Vaše původní heslo, které jste i dosud používali. V případě zapomenutí hesla požádejte o jeho obnovení pod záložkou portálu „Zapomenuté heslo“.

Velkou novinkou portálu je možnost volby mezi variantou lokální instalace CODEXIS® ACADEMIA nebo variantou cloudové verze systému CODEXIS® ACADEMIA CLOUD. Změnu varianty produktu je možné uskutečnit 2x během školního roku.

O prodloužení licence k softwaru na nový školní rok budete moci požádat pod záložkou portálu „Produkty a licence“. Tato možnost se ve Vašem účtu zpřístupní po expiraci platné licence, tj. po 31.10.2015.

 

Ukončení podpory našich software provozovaných na operačním systému MS Windows XP (11.02.2015)

Oznamujeme, že ke dni 10.2.2015 byla ukončena podpora našich software provozovaných na operačním systému MS Windows XP.

Software, jenž jste si zakoupili, nadále budete moci na tomto operačním systému provozovat. Neneseme však odpovědnost za problémy a škody vzniklé z důvodu konfliktu s vlastnostmi operačního systému nebo jiným software provozovaným na tomto operačním systému.

Co se stane, když budu dál provozovat software na MS Windows XP?

Software bude nadále fungovat, mohou však nastat potíže s kompatibilitou, jenž mohou zapříčinit nesprávnou funkcionalitu software (přesnost výpočtů, propojení na MS Office a další).

Jak si z Windows XP přesunu software do nového počítače, pod nový operační systém?

Doporučujeme následující postup:

  1. Zazálohujte personální data
  2. Odregistrujte SW
  3. Nainstalujte a zaregistrujte SW pod novým OS
  4. Naimportujte personální data

Ve všech krocích Vám bude nápomocno naše Klientské centrum.