Instalace CODEXIS® Link

CODEXIS® ACADEMIA - PLNÁ INSTALACE

Chcete-li používat CODEXIS® Link, je potřeba si jej nainstalovat.

Doplněk CODEXIS® Link a podpora pro jednotlivé programy se instalují až po spuštění programu CODEXIS® ACADEMIA přímo z uživatelského rozhraní v okně „Správa doplňků“. Okno otevřete z hlavní nabídky:

Zvolte „Nástroje“ -> „Administrace“ -> „Správa doplňků…“

V tomto okně je několik tlačítek pro spuštění samostatných instalátorů dle Vaší potřeby. Nejprve nainstalujte samotný CODEXIS® Link tlačítkem „Instalace doplňku…“ (viz. obrázek – šipka č. 1). Níže jsou pak tlačítka pro spuštění instalátorů doplňků pro jednotlivé podporované programy (viz. obrázek – šipka č. 2). Aktuálně jsou podporovány tyto programy: Microsoft Word, Microsoft Internet Explorer, OpenOffice.org Writer a Mozilla Firefox. Nainstalujte tedy podporu pro programy, které používáte. Podpora pro jednotlivé programy funguje jen společně s nainstalovaným CODEXIS® Link!

Správa doplňků

Po projití jednotlivých kroků instalačního průvodce a dokončení instalace je CODEXIS® Link automaticky spuštěn. Naleznete ho pod ikonou v oznamovací oblasti (vedle hodin).

V okně „Správa doplňků“ naleznete také tlačítko „Nápověda LINK…“ po jehož stisknutí se Vám otevře okno s nápovědou. V té naleznete postupy jak pracovat s CODEXIS® Link a podporou pro jednotlivé programy.

CODEXIS® ACADEMIA CLOUD

Doplněk CODEXIS® Link není pro variantu CODEXIS® ACADEMIA CLOUD podporován