Právní prostor.cz

NOVÝ STUDENTSKÝ PORTÁL

Výhody nového studentského portálu:

  • elektronický způsob aktualizace systému
  • možnost stažení nové verze softwaru s aktuálními daty
  • žádost o licenci na akademický rok 2017/2018
  • další aktualizace systému pomocí aktualizační služby NET Servis
  • možnost volby mezi lokální instalací nebo cloudovou verzí systému

Všechny Vaše požadavky řešíte pohodlně na jednom místě!

Zcela jsme změnili způsob dodání právního informačního systému CODEXIS® ACADEMIA a přinášíme také nové možnosti jeho používání. Základní dodávky softwaru i aktualizací na DVD již k dispozici nejsou a místo toho jsme pro Vás připravili nový studentský portál, pomocí kterého jednoduše vyřešíte všechny Vaše požadavky. Přihlašovací údaje do portálu jsou školní email a heslo, jaké jste používali dosud.

Na portálu si můžete stáhnout novou verzi softwaru včetně její aktualizační služby NET Servis, pomocí které budete moci aktualizovat data mnohem pohodlněji. Zároveň zde můžete požádat o licenci na aktuální akademický rok. A jako další novinku nabízíme 2x ročně možnost volby mezi lokální instalací CODEXIS® ACADEMIA nebo cloudovou verzí systému CODEXIS® ACADEMIA CLOUD.

Aktuální verzi dat si nyní již stáhnete pomocí služby NET Servis - spusťte software CODEXIS® ACADEMIA a pod záložkou Nástroje zvolte možnost "Manuální", dojde k aktualizaci dat.
Pokud v menu možnost "Manuální" nemáte, stáhněte si nejprve novou verzi systému na portálu.

Stáhněte si novou verzi systému již nyní a začněte využívat všechny její výhody!

Prodloužení licence pro nový akademický rok 2015/2016:

Prodloužení licence na aktuální akademický rok si zažádejte rovněž přímo v portálu, v sekci Produkty a licence se Vám zpřístupní možnost „Prodloužit“.

Výběr verze softwaru:

  1. 2x ročně máte možnost volby mezi lokální instalací CODEXIS® ACADEMIA nebo cloudovou verzí systému CODEXIS® ACADEMIA CLOUD.
  2. Změnu provedete po přihlášení na studentském portálu na záložce Produkty a licence pod „Dostupné produkty“.